Eindtornooi van de reeks 't Avondbroodje Tournaments!
De eerste 16 uit het puntenklassement (mits 3 deelnames) worden geselecteerd en spelen gratis op dit eindtornooi.
Prijzenpot €700!
1. €300
2.€200
3.€125
4.€75
5,6&7 2 flessen cava
1. Christian Vanmossevelde
2. Asaad Ben El Moustapha
3. Cedric Vermeulen
4. Alexander Vanwalleghem
5. Miguel Vanwalleghem
6. Davy Dehoest
7. Dietrik Decapmaker
8. Kurt Kuys
9. Massimo Vanmossevelde
10. Hellin Joran
11. Sam Weyts
12. Andy Deleersnyder
13. Luc Vanassche
14. Bart Dupon
15. Kevin Capelle
16. Pedro Possenier
17. Olivier Decavel
18. Dries Dupon
19. Michael Vanhoutte
20. Ronald Huysmans
21. Dieter Desmet
22. Laurenz Verstraete
23. Ivo Tommeleyn
24. Nico De Schrijver
25. Steven Nottebaert
26. Arjen Modaert
27. Wesley Dedeurwaerder
28. Peter Chielens
29. Linda Tavernier
30. Kris Depestel
31. Steven Gekiere
32. Pieter Mouton
33. Kenneth Verscheure
34. Jonathan Moerman
35. Gianni Deschrijver
36. Dimitri Christiaens
37. Jens Degrijse
38. Frederick Lagein
De eerste 16 teams (32 spelers) zijn geslecteerd op
basis van hun punten in de reeks van 5 tornooien, alle spelers die
minimum 3x hebben deelgenomen staan op de lijst. Bij gelijke punten werd
gekeken naar aantal gewonnen matchen, doelpuntensaldo en aanwezigheden.
De spelers moeten met iemand anders uit dezelfde lijst spelen.
Indien iemand niet kan word de eerstvolgende op de lijst als reserve beschouwd.
Eindtornooi van de reeks 't Avondbroodje Tournaments!
De eerste 16 uit het puntenklassement (mits 3 deelnames) worden geselecteerd en spelen gratis op dit eindtornooi.
Prijzenpot €700!
1. €300
2.€200
3.€125
4.€75
5,6&7 2 flessen cava
1. Christian Vanmossevelde
2. Asaad Ben El Moustapha
3. Cedric Vermeulen
4. Alexander Vanwalleghem
5. Miguel Vanwalleghem
6. Davy Dehoest
7. Dietrik Decapmaker
8. Kurt Kuys
9. Massimo Vanmossevelde
10. Hellin Joran
11. Sam Weyts
12. Andy Deleersnyder
13. Luc Vanassche
14. Bart Dupon
15. Kevin Capelle
16. Pedro Possenier
17. Olivier Decavel
18. Dries Dupon
19. Michael Vanhoutte
20. Ronald Huysmans
21. Dieter Desmet
22. Laurenz Verstraete
23. Ivo Tommeleyn
24. Nico De Schrijver
25. Steven Nottebaert
26. Arjen Modaert
27. Wesley Dedeurwaerder
28. Peter Chielens
29. Linda Tavernier
30. Kris Depestel
31. Steven Gekiere
32. Pieter Mouton
33. Kenneth Verscheure
34. Jonathan Moerman
35. Gianni Deschrijver
36. Dimitri Christiaens
37. Jens Degrijse
38. Frederick Lagein
De eerste 16 teams (32 spelers) zijn geslecteerd op
basis van hun punten in de reeks van 5 tornooien, alle spelers die
minimum 3x hebben deelgenomen staan op de lijst. Bij gelijke punten werd
gekeken naar aantal gewonnen matchen, doelpuntensaldo en aanwezigheden.
De spelers moeten met iemand anders uit dezelfde lijst spelen.
Indien iemand niet kan word de eerstvolgende op de lijst als reserve beschouwd.