Toggle navigation
Home
Nieuws
Tornooien
Komende tornooien
Kalender
Uitslagen
Spelers
Spelerslijst
Spelerspunten
Voeg tornooi toe
Registreer
Login
nl
NL
FR
EN
Tornooi uitslagen
vrijdag 24 januari 2020
Kampioenschap van Antwerpen (CBKA & ATC)
Junioren Dubbel
1.
K. Leys (4P - amateur)
M. Van Den Keybus (4P - amateur)
2.
Y. De Bruyn (4P - rookie)
R. Josten (4P - amateur)
3.
J. Mertens (2P - pro)
Y. Josten (4P - amateur)
woensdag 22 januari 2020
Trainingstornooi Boerenhof
OPEN Dubbel
1.
C. Guelfi (1P - pro)
D. Deldime (1P - pro)
2.
K. Boeckaerts (2P - pro)
Y. Artois (2P - amateur)
3.
D. Vanhamel (3P - semipro)
N. Segal (1P - semipro)
4.
S. Meyen (4P - amateur)
S. Goovaerts (1P - pro)
dinsdag 21 januari 2020
dyp riesi
OPEN DYP
1.
A. Carletta (1P - pro)
A. El Aidi (3P - amateur)
2.
A. Lamrabat (3P - semipro)
I. Saban (1P - semipro)
3.
J. Landa (1P - semipro)
F. Claes (1P - amateur)
4.
A. Ajerrar (2P - pro)
A. Borst (2P - amateur)
dinsdag 21 januari 2020
Dyp Diamant Mauve
OPEN DYP
We konden geen uitslagen terugvinden van deze reeks.
zaterdag 18 januari 2020
Kampioenschappen van Oost-Vlaanderen 2020 - dag 2
4e Enkel
1.
G. Ravijts (2P - semipro)
2.
S. Raes (3P - amateur)
3.
D. Vercauteren (3P - semipro)
4.
R. Baetens (4P - semipro)
zaterdag 18 januari 2020
Kampioenschappen van Oost-Vlaanderen 2020 - dag 2
Dames Enkel
1.
A. Vercaemere (2P - semipro)
2.
J. D'hondt (3P - amateur)
3.
P. Lefebvre (1P - pro)
4.
T. Eeckhaut (2P - rookie)
zaterdag 18 januari 2020
Zomerhof DYP-toernooi
OPEN DYP
1.
F. Verbunt (2P - semipro)
Z. Brabants (4P - amateur)
2.
W. Van Langendonck (2P - semipro)
F. Tack (1P - amateur)
3.
E. Dias (4P - rookie)
J. Van Langendonck (3P - amateur)
4.
D. Ivicsics (4P - amateur)
L. Van Kets (3P - amateur)
zaterdag 18 januari 2020
Tournoi de Kicker du bowling de Waremme 18/01/20
3e - 4e Dubbel
.
M. Coppez (2P - semipro)
G. Preudhomme (2P - semipro)
.
B. Elen (2P - semipro)
C. Sepulchre (3P - semipro)
.
C. Muizenbeeck (4P - amateur)
D. Milazzo (3P - semipro)
.
B. Cattelain (3P - semipro)
A. Paja (3P - semipro)
zaterdag 18 januari 2020
Kampioenschappen van Oost-Vlaanderen 2020 - dag 2
OPEN Enkel
1.
A. Bracke (1P - pro)
2.
W. De Meyer (2P - semipro)
3.
A. Bruyland (3P - semipro)
4.
A. Carletta (1P - pro)
zaterdag 18 januari 2020
Kampioenschappen van Oost-Vlaanderen 2020 - dag 2
Veteranen Enkel
1.
Y. Henderyckx (1P - pro)
2.
G. Speltdoorn (2P - semipro)
3.
N. De Roo (2P - semipro)
4.
P. Moonen (2P - semipro)
zaterdag 18 januari 2020
Kampioenschappen van Oost-Vlaanderen 2020 - dag 2
3e Enkel
1.
C. Poppe (2P - semipro)
2.
F. Bellemans (2P - semipro)
3.
S. De Boeck (1P - semipro)
4.
D. De Braekeleer (3P - semipro)
zaterdag 18 januari 2020
Tournoi de Kicker du bowling de Waremme 18/01/20
OPEN Dubbel
We konden geen uitslagen terugvinden van deze reeks.
vrijdag 17 januari 2020
Kampioenschappen van Oost-Vlaanderen 2020 - dag 1
1e Enkel
1.
A. Bracke (1P - pro)
2.
G. Diaz-arroyo (1P - elite)
3.
K. Carijn (1P - pro)
4.
N. Bufkens (1P - pro)
vrijdag 17 januari 2020
Kampioenschappen van Oost-Vlaanderen 2020 - dag 1
2e Enkel
1.
N. Van Der Straeten (1P - semipro)
2.
N. Van Impe (2P - pro)
3.
S. Heylen (3P - pro)
4.
G. Descheemaeker (2P - semipro)
vrijdag 17 januari 2020
Boerenhof Meensel vrije bekervrijdag regio-oost
OPEN Dubbel
1.
J. Andelhofs (2P - pro)
P. Claeskens (1P - pro)
2.
H. Eryigit (1P - pro)
I. Saban (1P - semipro)
3.
N. Allard (1P - pro)
D. Deldime (1P - pro)
4.
T. Hermans (1P - pro)
K. Vandenbemden (1P - pro)
‹
1
2
...
70
71
72
73
74
75
76
...
226
227
›